SPECULANȚI Au vândut cu  sute de euro  biletele oferite gratis de UEFA la antrenamentul Portugaliei

SPECULANȚIAu vândut cu sute de euro biletele oferite gratis de UEFA la antrenamentul Portugaliei

SPECULANȚI Au vândut cu sute de euro biletele oferite gratis de UEFA la antrenamentul Portugaliei
Cristiano Ronaldo, record european de selecţii - Mesajul portughezului după ce l-a depășit pe Sergio Ramos

Cristiano Ronaldo a ajuns la Manchester - Când ar putea debuta portughezul în tricoul lui United
04.09.2021

VIDEO Cristiano Ronaldo, decisiv pentru Portugalia: "Recordul îmi aparţine şi este unic"
02.09.2021

CM 2022, preliminarii: Portugalia vs Irlanda 2-1 / Cristiano Ronaldo, cel mai bun marcator pentru o echipă națională (Rezultatele serii)
02.09.2021

Euro 2020: Belgia, în sferturi după ce a eliminat campioana en-titre (1-0 vs Portugalia)
27.06.2021

Euro 2020: Franța a câștigat Grupa F (2-2 vs Portugalia) / Germania, în optimi după ce a egalat Ungaria în minutul 84
23.06.2021

alt-text
19.06.2021

Euro 2020: Germania, victorie spectaculoasă în fața campioanei en-titre (4-2 vs Portugalia)

alt-text
19.06.2021

Euro 2020: Spania, două remize în primele două meciuri / Germania, victorie cu Portugalia / Ungaria, surpriza zilei în fața Franței