seria a

Mihăilă, analizat de italieni  Evoluțiile jucătorului român din acest sezon, dezbătute: „ Excelent la sacrificiu  și alergare, negativ în fața porții”
14.10

Mihăilă, analizat de italieni Evoluțiile jucătorului român din acest sezon, dezbătute: „Excelent la sacrificiu și alergare, negativ în fața porții”

Mihăilă, analizat de italieni  Evoluțiile jucătorului român din acest sezon, dezbătute: „ Excelent la sacrificiu și alergare, negativ în fața porții”
Noul val de infectări cu coronavirus modifică totul - Cum se va intra pe stadioanele din Italia și care va fi gradul de ocupare
Arhiva fotbal
30.12.2021

VIDEO Serie A: Vlad Chiricheș și Sassuolo, înfrângere contra lui Torino (Programul etapei a patra)
18.09.2021

Echipamentele verzi, interzise în Seria A - Care este motivul
16.07.2021

Ajuns la 38 de ani, cel mai bun marcator în activitate din Serie A şi-a prelungit contractul
01.06.2021

​VIDEO Sampdoria - Napoli 2-4 / A doua victorie consecutivă  în Serie A pentru echipa lui Gattuso
04.02.2020

​VIDEO Sampdoria - Napoli 2-4 / A doua victorie consecutivă în Serie A pentru echipa lui Gattuso

​VIDEO Verona - AC Milan 0-1 / Piatek a adus victoria cu un gol din penalty; Gazdele, în inferioritate numerică din minutul 21