farul constanta

Hagi reface cuplul cu Rotariu  „Regele”  a decis să-l angajeze la Farul  pe fostul său coleg de la Steaua și națională. Ce va face Roti
18.09

Hagi reface cuplul cu Rotariu „Regele” a decis să-l angajeze la Farul pe fostul său coleg de la Steaua și națională. Ce va face Roti

LĂUDAT    Remarcatul  lui Gheorghe Hagi, după remiza cu Petrolul: „A făcut diferența”
15.09

LĂUDAT Remarcatul lui Gheorghe Hagi, după remiza cu Petrolul: „A făcut diferența”

LĂUDAT  Remarcatul lui Gheorghe Hagi, după remiza cu Petrolul: „A făcut diferența”
„mult spus erou”   Gicu Grozav  a adus un punct cu Farul: „Sperăm ca anul ăsta să intrăm în play-off”
15.09

„mult spus erou” Gicu Grozav a adus un punct cu Farul: „Sperăm ca anul ăsta să intrăm în play-off”

„mult spus erou”  Gicu Grozav  a adus un punct cu Farul: „Sperăm ca anul ăsta să intrăm în play-off”
Seara șeptarilor  Petrolul remizează cu Farul, 1-1, prin golurile marcate de  Alibec și Grozav
14.09

Seara șeptarilor Petrolul remizează cu Farul, 1-1, prin golurile marcate de Alibec și Grozav

Seara șeptarilor  Petrolul remizează cu Farul, 1-1, prin golurile marcate de Alibec și Grozav
„A TRECUT”   Denis Alibec a explicat ce s-a întâmplat la pauză, după  scenele  din prima repriză: „Sunt nervos pe teren”
14.09

„A TRECUT” Denis Alibec a explicat ce s-a întâmplat la pauză, după scenele din prima repriză: „Sunt nervos pe teren”

„A TRECUT”   Denis Alibec a explicat ce s-a întâmplat la pauză, după scenele din prima repriză: „Sunt nervos pe teren”
Investiții  Guvernul a dat „undă verde” pentru  două stadioane noi  în România
11.09

Investiții Guvernul a dat „undă verde” pentru două stadioane noi în România

Investiții  Guvernul a dat „undă verde” pentru două stadioane noi în România
N-a rezistat Fotbalistul transferat în această vară  nu l-a impresionat pe Hagi  » Decizie drastică luată de antrenorul Farului
09.09

N-a rezistatFotbalistul transferat în această vară nu l-a impresionat pe Hagi » Decizie drastică luată de antrenorul Farului

N-a rezistat Fotbalistul transferat în această vară  nu l-a impresionat pe Hagi » Decizie drastică luată de antrenorul Farului
alt-text
05.09

Ne vor pedepsițiFederația din Kosovo cere UEFA să sancționeze FRF chiar înaintea meciului direct cu România din Liga Națiunilor

Ne vor pedepsiți Federația din Kosovo cere UEFA să sancționeze FRF chiar înaintea meciului direct cu România din Liga Națiunilor