LIVE

Farul - Dinamo 1-1 „Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși  au condus 67 de minute
04.10

Farul - Dinamo 1-1„Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși au condus 67 de minute

Farul - Dinamo 1-1 „Câinii” au obținut doar un reultat de egalitate, deși au condus 67 de minute
UTA ARAD - PETROLUL 3-1  Înfrângere  după 9 etape  pentru „găzari”
04.10

UTA ARAD - PETROLUL 3-1 Înfrângere după 9 etape pentru „găzari”

Conference League Toate rezultatele din  etapa #1
Conference League
03.10

Conference LeagueToate rezultatele din etapa #1

Conference League Toate rezultatele din etapa #1
CINE TRANSMITE PAOK - FCSB  Campioana României joacă azi în faza principală din  Europa League , LIVE de la ora 22:00
Europa League
03.10

CINE TRANSMITE PAOK - FCSB Campioana României joacă azi în faza principală din Europa League, LIVE de la ora 22:00

CHAMPIONS LEAGUE  Arsenal a câștigat cu  PSG . Rezultatele din etapa #2 din Champions League
Liga Campionilor
01.10

CHAMPIONS LEAGUEArsenal a câștigat cu PSG. Rezultatele din etapa #2 din Champions League

CHAMPIONS LEAGUE Arsenal a câștigat cu  PSG . Rezultatele din etapa #2 din Champions League
Ședință pe bancă   Imagini de colecție  surprinse de fotoreporterul GOLAZO.ro: cum pregăteau antrenorii lui Dinamo repriza a doua cu Botoșani
27.09

Ședință pe bancă Imagini de colecție surprinse de fotoreporterul GOLAZO.ro: cum pregăteau antrenorii lui Dinamo repriza a doua cu Botoșani

EUROPA LEAGUE  Radu Dragușin,  eliminat  după doar 7 minute la debutul în cupele europene
26.09

EUROPA LEAGUE Radu Dragușin, eliminat după doar 7 minute la debutul în cupele europene

EUROPA LEAGUE  Radu Dragușin, eliminat după doar 7 minute la debutul în cupele europene
alt-text
26.09

Cine transmite FCSB - RFS la TV Roș-albaștrii joacă, joi, în faza principală din Europa League

alt-text
25.09

EUROPA LEAGUEManchester United debut ratat în noul format + cum s-au descurcat celelalte adversare FCSB

EUROPA LEAGUE Manchester United debut ratat în noul format + cum s-au descurcat celelalte  adversare FCSB
alt-text
22.09

U Cluj - U Craiova 1-1Liderul din Liga 1, primul pas greșit acasă după 3 victorii

U Cluj - U Craiova 1-1 Liderul din Liga 1, primul pas greșit acasă  după 3 victorii