spania

Așa tată, așa fiu!   Merino  a celebrat golul cu Germania exact ca tatăl său, acum 33 de ani, pe același stadion
EURO 2024
09:53

Așa tată, așa fiu! Merino a celebrat golul cu Germania exact ca tatăl său, acum 33 de ani, pe același stadion

Furioși  Nemții reclamă un penalty neacordat:  „Nu are sens!”  » De ce a fost lăsat jocul să continue
EURO 2024
05.07

Furioși Nemții reclamă un penalty neacordat: „Nu are sens!” » De ce a fost lăsat jocul să continue

Furioși  Nemții reclamă un penalty neacordat: „Nu are sens!”  » De ce a fost lăsat jocul să continue
Final în lacrimi  Imagini emoționante cu  Toni Kroos , la ultimul său meci din carieră + prima reacție
EURO 2024
05.07

Final în lacrimi Imagini emoționante cu Toni Kroos, la ultimul său meci din carieră + prima reacție

Final în lacrimi Imagini emoționante cu Toni Kroos , la ultimul său meci din carieră + prima reacție
Decimați Efectele victoriei cu Germania: Spania va fi  fără 3 titulari  în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata
EURO 2024
05.07

DecimațiEfectele victoriei cu Germania: Spania va fi fără 3 titulari în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata

Decimați Efectele victoriei cu Germania: Spania va fi fără 3 titulari în semifinale » Ce s-a întâmplat cu „galbenul” lui Morata
Agonizant   Spania - Germania  2-1 după prelungiri, cu gol marcat în minutul 119
EURO 2024
05.07

Agonizant Spania - Germania 2-1 după prelungiri, cu gol marcat în minutul 119

Spania - Germania  Colegul lui Florinel Coman îl amenință cu retragerea pe  Kroos
EURO 2024
03.07

Spania - Germania Colegul lui Florinel Coman îl amenință cu retragerea pe Kroos

Spania - Germania  Colegul lui Florinel Coman îl amenință cu retragerea pe Kroos
Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează  Spania - Germania !
EURO 2024
02.07

Program complet sferturiCum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania!

Program complet sferturi Cum arată duelurile pentru semifinale la Euro 2024: urmează Spania - Germania !
alt-text
EURO 2024
01.07

O joacă de copiiNico Williams şi Lamine Yamal s-au distrat și după meci. Cum au fost surprinși pe gazon

O joacă de copii Nico Williams şi Lamine Yamal s-au distrat și după meci. Cum au fost surprinși pe gazon