az alkmaar

Drăgușin, titular în Europa League Ce notă a primit românul, după ce a jucat  90 de minute  în victoria lui Tottenham: „Nu spune mare lucru”
10:35

Drăgușin, titular în Europa LeagueCe notă a primit românul, după ce a jucat 90 de minute în victoria lui Tottenham: „Nu spune mare lucru”

Drăgușin, titular în Europa League Ce notă a primit românul, după ce a jucat  90 de minute în victoria lui Tottenham: „Nu spune mare lucru”
Dan Petrescu, după a doua înfrângere cu AZ Alkmaar: "Meritam cel puţin două egaluri"
Arhiva fotbal
04.11.2021

Conference League: AZ Alkmaar vs CFR Cluj 2-0 / Echipa lui Dan Petrescu, ultima în grupa D
04.11.2021

Dan Petrescu, înaintea meciului cu AZ Alkmaar: "Fotbalul din Olanda este mult peste cel din România"
03.11.2021

Dan Petrescu, declarație surprinzătoare după 0-1 cu AZ Alkmaar: "Cred că meritam victoria"
22.10.2021

Conference League: CFR Cluj rămâne pe ultimul loc în Grupa D (0-1 vs AZ Alkmaar)
21.10.2021

Ce îl sperie pe Dan Petrescu înaintea meciului CFR Cluj vs AZ Alkmaar
20.10.2021

alt-text
01.09.2021

Cum arată programul CFR-ului din grupa de Conference League - Cu cine va debuta Dan Petrescu în Europa

alt-text
27.08.2021

Conference League: CFR Cluj, grupă accesibilă - AZ Alkmaar, cel mai dificil adversar

alt-text
15.09.2020

​VIDEO Dinamo Kiev, antrenată de Mircea Lucescu, tot mai aproape de grupele Champions League (2-0 vs AZ Alkmaar)