Cazul Laslo   Din îl contrazice pe Pera!  Selecționerul declarase că jucătoarea nu e aptă 100%
Handbal
14:03

Cazul Laslo Din îl contrazice pe Pera! Selecționerul declarase că jucătoarea nu e aptă 100%

Cazul Laslo Din îl contrazice pe Pera!  Selecționerul declarase că jucătoarea nu e aptă 100%
Cristina Laslo, după ce România a terminat pe locul 13: "Sunt foarte multe lucruri bune. Văd viitorul cu zâmbetul pe buze"
Arhiva
13.12.2021

VIDEO CE Handbal (f): România vs Norvegia 20-28 / Învinse în ultimele 18 minute, tricolorele merg fără vreun punct în Grupele Principale
Arhiva
07.12.2020

"Jocul de echipă a fost mult mai bun" - Ce au declarat tricolorele după victoria cu Polonia
Arhiva
05.12.2020

Cristina Laslo, după înfrângerea cu Germania: "Astăzi, apărarea noastră a fost mai bună decât atacul"