Buceschi s-a retras Cea mai bună jucătoare a României de la  CM 2023  a renunțat la națională: „Nu vârsta sau accidentările sunt motivul”
Handbal
29.09

Buceschi s-a retrasCea mai bună jucătoare a României de la CM 2023 a renunțat la națională: „Nu vârsta sau accidentările sunt motivul”

Buceschi s-a retras Cea mai bună jucătoare a României de la CM 2023 a renunțat la națională: „Nu vârsta sau accidentările sunt motivul”
Cristina Laslo, după ce România a terminat pe locul 13: "Sunt foarte multe lucruri bune. Văd viitorul cu zâmbetul pe buze"
Arhiva
13.12.2021

CM Handbal (f): România, învinsă în ultimul meci - Suedia s-a calificat în sferturi
Arhiva
13.12.2021

Ce au spus selecționerul Adrian Vasile și Crina Pintea după înfrângerea la limită cu Olanda
Arhiva
09.12.2021

CM Handbal (f): România, învinsă la un singur gol de campioana mondială en-titre (30-31 vs Olanda)
Arhiva
09.12.2021

CM Handbal (f): România, învinsă categoric de Norvegia - Tricolorele merg cu 2 puncte în Grupele Principale
Arhiva
07.12.2021

Ce a spus Adrian Vasile după România vs Iran 39-11 - Selecționerul a vorbit despre accidentarea Oanei Borș
Arhiva fotbal
03.12.2021

alt-text
Arhiva
19.11.2021

Cristina Neagu: "O să fie ciudat să nu fiu la Mondial" - Ce a spus despre retragerea din handbal

alt-text
Arhiva
10.10.2021

CE Handbal (f), preliminarii: România, remiză dramatică (33-33 vs Austria)

alt-text
Arhiva
06.10.2021

CE Handbal (f), preliminarii: România, victorie la debut (26-19 vs Insulele Feroe)