ecuador

Salvat de Dibu  Messi a ratat un penalty, dar  Argentina s-a calificat  în semifinalele Copa America 2024
Campionate
05.07

Salvat de Dibu Messi a ratat un penalty, dar Argentina s-a calificat în semifinalele Copa America 2024

Copa America   Mexic, out  încă din faza grupelor + Meci la un pas să fie întrerupt din cauza scandărilor homofobe
Campionate
01.07

Copa America Mexic, out încă din faza grupelor + Meci la un pas să fie întrerupt din cauza scandărilor homofobe

Scandal în Ecuador după victoria lui Richard Carapaz în cursa de ciclism - ”Țara nu a crezut niciodată în mine, medalia îmi aparține”
Alte sporturi
27.07.2021

Ecuadorul propune o candidatură comună cu Columbia şi Peru pentru CM 2030
Arhiva fotbal
08.09.2019

VIDEO Copa America: Uruguay a învins Chile și a evitat o confruntare cu Columbia în sferturi; Ecuador și Japonia, eliminate (Programul sferturilor)
25.06.2019

VIDEO Copa America: Debut cu dreptul pentru Uruguay (4-0 cu Ecuador); Qatar, remiză cu Paraguay după ce a fost condusă cu 2-0
17.06.2019

CM 2014: Honduras - Ecuador 1-2. Se intensifica lupta pentru locul al II-lea din grupa E