mexic

Copa America   Mexic, out  încă din faza grupelor + Meci la un pas să fie întrerupt din cauza scandărilor homofobe
Campionate
01.07

Copa America Mexic, out încă din faza grupelor + Meci la un pas să fie întrerupt din cauza scandărilor homofobe

Endrick  Noul star al lui Real Madrid a adus victoria Braziliei și a celebrat golul la fel ca  Messi
Campionate
09.06

Endrick Noul star al lui Real Madrid a adus victoria Braziliei și a celebrat golul la fel ca Messi

O biserică a fost închinată lui Diego Maradona în Mexic
Arhiva fotbal
16.07.2021

VIDEO 35 de ani de la "cel mai mare furt" din istoria fotbalului - Diego Maradona, înger și demon
22.06.2021

VIDEO Federer vs Zverev, record de asistență la un meci de tenis - Peste 42.000 de fani pe o arenă din Mexic
Tenis
24.11.2019

Juan Carlos Osorio nu va mai fi antrenorul naționalei Mexicului
28.07.2018

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Brazilia vs Mexic 2-0 / Calificare în sferturi pentru Selecao - Neymar, de neoprit: gol și pasă de gol
02.07.2018

alt-text
18.06.2018

FOTO Javier, suporterul din carton - Soția i-a interzis unui mexican să meargă în Rusia, dar prietenii au găsit "soluția salvatoare"

alt-text
17.06.2018

Joachim Loew după eșecul cu Mexic: "Am pierdut mingile într-o manieră pe care nu am mai văzut-o până acum"

alt-text
17.06.2018

VIDEO Cutremur artificial la Ciudad de Mexico, după golul marcat de Lozano împotriva Germaniei