getafe

Barcelona merge ceas  7 victorii din 7 pentru echipa lui Hansi Flick în La Liga.  Lewandowski  e golgheter în Spania
Campionate
26.09

Barcelona merge ceas 7 victorii din 7 pentru echipa lui Hansi Flick în La Liga. Lewandowski e golgheter în Spania

Barcelona merge ceas  7 victorii din 7 pentru echipa lui Hansi Flick în La Liga. Lewandowski e golgheter în Spania
VIDEO Atletico vs Getafe 4-3 / Meci incredibil la Madrid - Trei penaltiuri, o eliminare și un gol decisiv înscris în inferioritate numerică
Arhiva fotbal
13.02.2022

VIDEO Sevilla se apropie de liderul Real Madrid / Rafa Mir, execuție spectaculoasă (1-0 vs Getafe)
09.01.2022

Carlo Ancelotti, după ce Real Madrid a pierdut cu Getafe: "Nu facem o tragedie. Am rămas în vacanţă încă o zi"
02.01.2022

VIDEO Prima surpriză din 2022: Real Madrid, învinsă de Getafe în LaLiga
02.01.2022

VIDEO La Liga: Barcelona, a doua victorie fără Lionel Messi (2-1 vs Getafe)
29.08.2021

Surprize în Cupa Spaniei: Getafe și Celta Vigo, eliminate de echipe din liga a treia - VIDEO
05.01.2021

alt-text
06.08.2020

VIDEO Inter Milano, victorie muncită împotriva lui Getafe / Nerazzurri merg în sferturi

alt-text
06.08.2020

​Europa League: Manchester United, Inter Milano, Șahtior Donețk și FC Copenhaga s-au calificat în sferturi (Rezultatele serii)