OSC Lille

„A fost un duș rece”   Declarațiile lui  Carlo Ancelotti  după meciul pierdut de Real Madrid împotriva lui Lille
Liga Campionilor
03.10

„A fost un duș rece” Declarațiile lui Carlo Ancelotti după meciul pierdut de Real Madrid împotriva lui Lille

„A fost un duș rece”  Declarațiile lui Carlo Ancelotti după meciul pierdut de Real Madrid împotriva lui Lille
VIDEO PSG câștigă cu 4-0, dar termină anul pe locul 3 / Ce echipe ocupă primele două poziții
Arhiva fotbal
24.12.2020

Virgiliu Postolachi a fost transferat de LOSC Lille, vicecampioana Franței
18.07.2019

VIDEO Lille - AS Monaco 0-1 / Carlos Vinicius, gol în minutul 90 - Monegascii se îndepărtează de zona retrogradării
16.03.2019

​VIDEO Lille - Nice 4-0 / A șasea victorie consecutivă pentru Lille în acest an
02.02.2019

VIDEO Olympique Marseille vs OSC Lille 1-2 / Meciul a fost întrerupt 38 de minute din cauza unei petarde
26.01.2019

​VIDEO Ligue 1: PSG nu poate fi oprită. 12 victorii consecutive, după 2-1 împotriva lui Lille, ocupanta locului secund
03.11.2018

alt-text
01.10.2018

​VIDEO Ligue 1: Olympique Marseille, înfrângere la scor în fața lui Lille (Rezultatele etapei)

​VIDEO Ligue 1: Olympique Marseille, înfrângere la scor în fața lui Lille (Rezultatele etapei)
alt-text
11.03.2018

VIDEO Bataie generala dupa meciul Lille vs Montpellier: Suporterii gazdelor au invadat terenul si si-au lovit favoritii