Premier League Chelsea, victorie in doua minute

Chelsea a castigat ultima partida a anului 2009, in fata celor de la Fulham. Condusi pe propriul teren cu 1-0 inca din minutul 4, elevii lui Ancelotti au intampinat probleme pe parcursul meciului, insa au rezolvat partida in doar 2 minute. Drogba si un autogol al lui Smalling au adus cele trei puncte londonezilor, Chelsea mentinand distanta fata de locul secund in clasamentul Premier League. Roberto Mancini a obtinut a doua victorie pe banca tehnica a celor de la Manchester City, dupa victoria de luni din fata celor de la Wolverhampton, scor 3-0.

09:50
Rațiu, fulgerul lui Rayo  AS despre internaționalul român: „E o  piesă-cheie , pe radarul cluburilor din Premier, Bundesliga și Serie A”
10:08
Rațiu, fulgerul lui Rayo AS despre internaționalul român: „E o piesă-cheie, pe radarul cluburilor din Premier, Bundesliga și Serie A”
Rațiu, fulgerul lui Rayo  AS despre internaționalul român: „E o piesă-cheie , pe radarul cluburilor din Premier, Bundesliga și Serie A”
David Raya, eroul serii   Dublă paradă istorică în remiza cu Atalanta din  Liga Campionilor : „Incredibil”
Liga Campionilor
09:36
David Raya, eroul serii Dublă paradă istorică în remiza cu Atalanta din Liga Campionilor: „Incredibil”
CHAMPIONS LEAGUE  S-a terminat etapa #1: Barcelona ia cel mai rapid  „roșu”  din istorie și pierde cu Monaco! Brest, prestație memorabilă
19.09
CHAMPIONS LEAGUE S-a terminat etapa #1: Barcelona ia cel mai rapid „roșu” din istorie și pierde cu Monaco! Brest, prestație memorabilă
CHAMPIONS LEAGUE  S-a terminat etapa #1: Barcelona ia cel mai rapid  „roșu” din istorie și pierde cu Monaco! Brest, prestație memorabilă