yulia putintseva

Surpriză uriașă  Iga Swiatek,  înfrângere usturătoare  în turul trei la Wimbledon
Tenis
06.07

Surpriză uriașă Iga Swiatek, înfrângere usturătoare în turul trei la Wimbledon

VIDEO Victoria Azarenka, un car de nervi la Doha - A spus că adversara sa are nevoie de un psihiatru

18.07.2021

WTA Charleston: Garbine Muguruza a abandonat după ce a câștigat primul set cu 6-0 / Petra Kvitova, învinsă de locul 91 mondial
Tenis
08.04.2021

VIDEO Elina Svitolina, în optimi după ce a câștigat nouă game-uri la rând
Tenis
13.02.2021

​WTA Abu Dhabi: Sofia Kenin s-a calificat în optimi, după ce adversara sa s-a accidentat (Rezultatele zilei)
Tenis
08.01.2021

alt-text
Tenis
18.09.2020

​WTA Roma: Cu cine se va duela Simona Halep în sferturi - Românca a câștigat singura confruntare directă

alt-text
Tenis
08.09.2020

VIDEO US Open: Jennifer Brady, prima semifinalistă (6-3, 6-2 vs Yulia Putintseva)

alt-text
Tenis
25.01.2020

Simona Halep: "Înainte eram obsedată de tenis, am învățat că trebuie să mă relaxez" / Ce spune despre meciul cu Elise Mertens și retragerea din tenis