​VIDEO Liverpool vs Leicester 2-1 / "Cormoranii" au obținut a opta victorie grație unui penalti transformat în minutul 90+3

​Liverpool continuă cursa impecabilă spre titlul din Premier League. "Cormoranii" s-au impus cu 2-1, pe teren propriu, împotriva celor de la Leicester și au adunat 24 de puncte după primele opt etape (victorii pe linie).

Echipa lui Klopp a deschis scorul prin Mane în minutul 40, Maddison a egalat pentru oaspeți în minutul 80, însă gazdele au înscris golul victoriei în minutul 90+3 (penalti transformat de Milner). Aici poți vedea cele trei reușite.

7. Tottenham 8 (14-12) 11 etc.

FCSB - Petrolul  LIVE de la 21:30, în etapa #10 din  Liga 1 . Echipele de start + informații de la stadion
20:40
FCSB - Petrolul LIVE de la 21:30, în etapa #10 din Liga 1. Echipele de start + informații de la stadion
FCSB - Petrolul  LIVE de la 21:30, în etapa #10 din Liga 1 . Echipele de start + informații de la stadion
Credinciosul Politic  Starul lui Dinamo spune că jucătorul său favorit e un mare stelist și vorbește despre religie „ Dumnezeu este pe primul loc ”
20:00
Credinciosul Politic Starul lui Dinamo spune că jucătorul său favorit e un mare stelist și vorbește despre religie „Dumnezeu este pe primul loc
CHAMPIONS CU ECHIPE DIN liga 2  Propunere inedită a unui președinte de club din  Italia
Campionate
17:46
CHAMPIONS CU ECHIPE DIN liga 2 Propunere inedită a unui președinte de club din Italia
Oțelul acuză arbitrajul Dorinel Munteanu „Am avut penalty clar! Arbitrul s-a bucurat mai mult decât galeria lui Dinamo când a dat 11 metri pentru ei”
10:17
Oțelul acuză arbitrajul Dorinel Munteanu „Am avut penalty clar! Arbitrul s-a bucurat mai mult decât galeria lui Dinamo când a dat 11 metri pentru ei”