slovenia

„Muncesc din greu” Diogo Costa, eroul Portugaliei: primul portar  care nu a primit gol  la penalty-uri
EURO 2024
02.07

„Muncesc din greu”Diogo Costa, eroul Portugaliei: primul portar care nu a primit gol la penalty-uri

„Muncesc din greu” Diogo Costa, eroul Portugaliei: primul portar care nu a primit gol la penalty-uri
CR7, între Agonie și extaz Portugalia - Slovenia 0-0, 3-0 d. pen. Lusitanii se califică în „sferturi”, unde vor întâlni  Franța
EURO 2024
01.07

CR7, între Agonie și extazPortugalia - Slovenia 0-0, 3-0 d. pen. Lusitanii se califică în „sferturi”, unde vor întâlni Franța

CR7, între Agonie și extaz Portugalia - Slovenia 0-0, 3-0 d. pen. Lusitanii se califică în „sferturi”, unde vor întâlni Franța
Dinamo - Domzale 4-3  Gol superb Cîrjan și  „triplă”  a lui Abdallah
29.06

Dinamo - Domzale 4-3 Gol superb Cîrjan și „triplă” a lui Abdallah

955 de zile Revenirea remarcabilă a lui  Josip Ilicic  în naționala Sloveniei, după probleme majore de sănătate mintală
EURO 2024
26.06

955 de zileRevenirea remarcabilă a lui Josip Ilicic în naționala Sloveniei, după probleme majore de sănătate mintală

955 de zile Revenirea remarcabilă a lui Josip Ilicic în naționala Sloveniei, după probleme majore de sănătate mintală
Departajare la al 9-lea criteriu! Slovenia poate întâlni  România  în optimi
EURO 2024
25.06

Departajare la al 9-lea criteriu!Slovenia poate întâlni România în optimi

Departajare la al 9-lea criteriu! Slovenia poate întâlni România în optimi
Să vină Slovenia!  România are un singur adversar accesibil pentru  optimi ! Cum evităm granzii Spania, Anglia, Franța și Olanda
EURO 2024
25.06

Să vină Slovenia! România are un singur adversar accesibil pentru optimi! Cum evităm granzii Spania, Anglia, Franța și Olanda

Să vină Slovenia! România are un singur adversar accesibil pentru optimi ! Cum evităm granzii Spania, Anglia, Franța și Olanda